سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
با حضور مهندس منتصر کوهساری عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی:
روند فعالیت عملیاتی  و چالش های پیش روی سرمایه گذاران در بندر امیرآباد بررسی شد
با حضور مهندس فرهاد منتصر کوهساری ، عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی و مدیران کل این حوزه چالشها، موانع و مشکلات پیش روی سرمایه گذاران و صاحبان کالا بررسی شد.

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد؛  در روز چهارشنبه (2 مهر ماه ) چالشها، موانع و مشکلات پیش روی سرمایه گذاران ، صاحبان کالا و خدمات با حضور مهندس کوهساری و مدیران کل امور بندری و سرمایه گذاری سازمان بصورت میدانی مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید مهندس کوهساری و هیات همراه از اراضی پشتیبانی ، منطقه ویژه و اسکله های بندر بازدید و ضمن ابراز خرسندی و رضایت  از سرمایه گذاری های انجام شده و پروژه های در حال ساخت و بهره برداری خواستار حمایت و تسهیل و تسریع در پروژه ها و عملیات تخلیه و بارگیری شدند.

بنا بر این گزارش محمد علی اصل سعیدی پور اظهار داشت: در راستای بررسی و رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران و تسهیل در تخلیه و بارگیری و ترانزیت کالا از بندر امیرآباد از مسئولین محترم سازمان دعوت شد تا ضمن بازدید از پیشرفت پروژه های سرمایه گذاری در خصوص مشکلات پیش رو با ارائه نقطه نظرات سازنده و بررسی کارشناسانه نسبت به رفع مشکلات اقدام گردد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد افزود: مسایل و مشکلات سرمایه گذاران و صاحبان کالا  از طریق واحدهای مرتبط از جمله معاونت امور بندری، معاونت فنی و مهندسی ، امور مالی و حقوقی احصاء و تک تک مواردی که در این بندر دچار چالش بودند بررسی گردید و مقرر شد در فرصتی مناسب ضمن بررسی کارشناسانه به آنها رسیدگی و مرتفع گردد.

سعیدی پور بیان کرد با توجه به وسعت اراضی پشتیبانی در بندر امیرآباد و تنوع سرمایه گذاری ها و میزان تخلیه و بارگیری کالا بررسی وضعیت اپراتور، تعرفه مترتب بر کالا ها و ترانزیت از جمله موارد مهمی بود که به آنها پرداخته شد و نظر به ارزیابی مثبت و رضایت سازمان بنادر از اقدامات انجام شده در بندر امیرآباد در صدد هستیم تا همچنان اقدامات و تسهیلاتی را در اختیار سرمایه گذاران و صاحبان کالا قرار دهیم تا بدون هیچ نگرانی بتوانند به فعالیت خود در این بندر ادامه دهند و با ایجاد تنوع کالاها در امر ترانزیت ، صادرات و واردات به رشد اقتصاد منطقه و کشور کمک نمایند .


کوهساری معاون بندری سازمان
کوهساری معاون بندری سازمان
کوهساری معاون بندری سازمان
کوهساری معاون بندری سازمان

۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۰:۲۰
کد خبر : ۵۱,۷۲۰