دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
در اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد رخ داد:
برگزاری مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی
مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در چهار رده سنی نو نهالان ، نوجوانان ، جوانان و امید به مدت 12 روز در زمین ساحلی بندرامیرآباد در حال برگزاری می باشد.

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ؛ مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی کشور و انتخابی تیم ملی با حضور 88 تیم در رده های سنی زیر 16 ، زیر 18 ، زیر 20 و زیر 22 سال  از سراسر کشور به میزبانی بندرامیرآباد به مدت 12 روز در حال برگزاری است و نفرات برتر به تیم ملی والیبال ساحلی کشور راه خواهند یافت.

بنابراین گزارش ، طی درخواست اداره کل ورزش و جوانان و هیات و الیبال استان مازندران از اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد جهت برگزاری مسابقات والیبال ساحلی در زمین های اختصاصی  بندر که از استاندارد های لازم برخوردار می باشد و همچنین موافقت و حمایت  بندر امیرآباد از برگزاری مسابقات تحت نظر کمیته والیبال ساحلی استان مازندران و شهرستان بهشهر ، این مسابقات در  حال انجام است که نفرات برتر ، جواز پوشیدن پیراهن تیم ملی را کسب خواهند کرد.

این مسابقات تاکنون در سه رده سنی نونهالان ، نوجوانان و امید  در 4 زمین  ساحلی بندرامیرآباد برگزار و تیم های برتر معرفی و قرار است مسابقات رده سنی جوانان از فردا 11 آبان ماه آغاز و روز سه شنبه 13 آبان ماه پرونده سال 99 مسابقات والیبال ساحلی کشور بسته خواهد شد.

مسابقات والیبال ساحلی

مسابقات والیبال ساحلی

مسابقات والیبال ساحلی


۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۹:۳۴
کد خبر : ۵۲,۱۲۱