دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
پیام تبریک مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد به مناسبت فرارسیدن روز بسیج
مدیرکل بنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد به مناسبت فرارسیدن روز بسیج مستضعفان پیام تبریکی را صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بی شک هسته اصلی تشکیل بسیج مستضعفان ، مردم آزادی خواه امت پیامبر (ص) در ایران اسلامی می باشند که پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران احیاء دین مبین اسلام را در قالب یک حکومت اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) رقم زده اند.

یکی از تصمیم های بی نظیر حضرت امام خمینی (ره) در ازل انقلاب اسلامی ایران ، ساماندهی حرکت خودجوش و انقلابی مردم بود که با صادر کردن فرمان تشکیل سازمان بسیج مستضعفین در سال 58 ، یزال هیمنه پوشالی دشمنان این مرزوبوم را به منصه ظهور قرار داد به طوری که نقش بسیج مردمی در هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ، حقیقتی انکار ناپذیر است.

بی تردید ، بسیج مستضعفان در قلب های یکایک مردم ایران جای دارد و حضور فعال بسیج در تمامی عرصه های فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی ، سازندگی و ...  بیانگر این مدعاست ، در کلامی دیگر بسیج مستضعفان را می توان حامی مردم مستضعف برشمرد که حتی در حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی ، بلاگردان ملت ایران می باشند.

اکنون بسیج و بسیجی نماد اخلاص و معرفی توانمندی ها و ظرفیت های معتنابه مردم عزیزمان می باشد که گاهی با لباس رزم ، گاهی درلباس فرهنگ ، گاهی در لباس مدافعان سلامت در برابر ویروس عالم گیر کرونا و گاهی در لباس دفاع از حریم ولایت ، سمبل ، رمز و ضامن عبور موفق از مشکلات و مصائب این روزهای کشور است.

اینجانب در پایان ، با اغتنام از فرصت بدست آمده در این روز گرانقدر ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز ، روز بسیج مستعفان را خدمت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، مردم عزیز ایران اسلامی و همکاران خودم در اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد تبریک عرض نموده ، و امیدوارم با تقویت روحیه بسیجی ، مصداق عملی فرمایش امام خمینی (ره) که « بسیج ، میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند.» باشیم.

۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰
کد خبر : ۵۲,۳۳۳