دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت نوح(ع) بندرامیرآباد
مراسم معارفه حسین رضایی فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج حضرت نوح (ع) بندرامیرآباد ، با حضور محمدعلی اصل سعیدی پور مدیرکل و تنی چند از اعضای شورای اداری این بندر ، سرهنگ پور قربان فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بهشهر و امیری مسئول بسیج ادارات شهرستان بهشهر در اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی ادره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد؛ محمدعلی اصل سعیدی پور صبح امروز ( ۸ دی ماه ۹۹ ) در آغاز مراسم معارفه فرمانده پایگاه بسیج این بندر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دل ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بسیج را شجره طیبه ای دانست که سردارانی همچون سلیمانی ها را در مکتب خود پرورش داده که حتی پس از شهادتشان نیز ، جریان ساز  خدمت رسانی بی منت در کشور می باشند.

وی بسیج را یک نیروی مردمی ، فراجناحی و راهبردی در تمام زمینه ها برشمرد و یادآور شد حضور بی نظیر و با اقتدار بسیجیان در عرصه های مختلف در طول ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ، نشان می دهد که سخت ترین مسائل نیز با روحیه بسیجی و جهادی تسهیل خواهد شد.

مدیرکل بندرامیرآباد بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری را چراغ راه آینده و مسئولین امر عنوان ، و بر اجرای صحیح فرامین معظم له در این بیانیه با روحیه ای بسیجی تاکید کرد.

سرهنگ پور قربان نیز در این مراسم از تلاشهای صورت گرفته در حوزه بسیج ادارات بندر امیرآباد تقدیر و خاطر نشان کرد : همکاران بندر امیرآباد آن دسته از نیروهای جوان و خوش فکری هستند که همیشه با روحیه ای بسیجی به امورات و  انجام وظایف خود پرداخته اند و این روحیه قابل تقدیر و ستایش است و انتظار می رود همچنان با همین روحیه به مسیر خود ادامه دهد .

وی بیان داشت : همه همکاران باید از فرمانده منصوب بسیج این اداره حمایت کنیم تا در اجرای منویات مقام معظم رهبری و برنامه های پیش بینی شده جهت تقویت روحیه بسیجی موفق باشند.  

در پایان این مراسم حکم انتصاب  حسین رضایی به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج حضرت نوح (ع) اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد اهدا و ایشان نیز ضمن تقدیر و تشکر از حسن نیت مدیر کل بندر امیرآباد جهت انتصاب در این مسئولیت خطیر اظهار داشت امیدوارم بتوانم با نصب العین قرار دادن رهنمود های ارشادی و حمایت همه مدیران و مسئولین بندر در انجام امورات محوله موفق باشیم.

معارفه فرمانده پایگاه بسیج


معارفه فرمانده پایگاه بسیج

۸ دی ۱۳۹۹ ۱۹:۵۲
کد خبر : ۵۲,۷۰۰