سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
محمد صادق بخشایش ، کارشناس امور دریایی بندرامیرآباد ، تفاهم نامه اقیانوس هند
اثر مصور محمدصادق بخشایش از کارشناسان بازرسی کشتیها ی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد در سال 2019 در سامانه تفاهم نامه منطقه ای اقیانوس هند IOMOU با موضوع بازرسی از شناورها ، رتبه نخست را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی امیرآباد؛ ایران به عنوان یکی از اعضای موثر تفاهمنامه منطقه ای اقیانوس هند که با هدف  کنترل و بازرسی از کشتی های متردد در منطقه اقیانوس هند و با هدف حذف کشتی های نا ایمن از این اقیانوس تشکیل شد ، همواره بر بازرسی های متناوب و متعدد از شناورهای تحت پرچم و خارجی علاوه بر ارتقاء سطح همکاری های ملی و منطقه ای بر ارتقاء سطح کیفی در این زمینه تأکید دارد.

بنابر این گزارش بندرامیرآباد در راستای وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان کشور عضو این تفاهمنامه ، همواره  بر شناورهای وردی به بندر  کنترل و بازرسی ویژه ای را اعمال می کند و موارد محتمل را به صورت مصور در سامانه "تفاهم نامه منطقه ای اقیانوس هند" که به همین منظور طراحی شده است بارگذاری می نماید.

بر این اساس عکس ارسالی از سوی محمد صادق بخشایش از همکاران پر تلاش بازرسی کشتیهای (PSC) اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد با محوریت کنترل و بازرسی کشتی ها از سوی مجمع بین المللی این تفاهمنامه به عنوان عکس منتخب برگزیده و از آن تقدیر شد.

لازم به ذکر است عکس ارسالی از سوی محمدصادق بخشایش از میان عکس های ارسالی کارشناسان دریایی بیش از 10 کشور از قبیل استرالیا ، هند ، کشورهای اروپایی ، آفریقایی و ... مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت.


بخشایش

 

بخشایش

بخشایش


۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲
کد خبر : ۵۲,۹۰۷