چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
بسته معیشتی،کمک مومنانه، بندر امیرآباد، محمدعلی سعیدی پور
در سالروز میلاد با سعادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) پانصد بسته معیشتی در قالب طرح کمک مومنانه به ارزش حدود 2 میلیارد ریال در بین نیازمندان و افراد بی بضاعت توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد، در طول سال جاری این چندمین مرحله از کمک این بندر می باشد که در استان و منطقه بین نیازمندان توزیع می شود. در این راستا و با کمک و همدلی یکی از سرمایه گذاران فعال در این اداره کل و با حضور  امام جمعه ، نماینده مجلس و فرماندار شهرستان بهشهر تعداد 500 بسته معیشتی به ارزش دو میلیارد ریال در شهرستان و منطقه توزیع شد.

محمدعلی سعیدی پور مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد در آیین توزیع این کمک‌های مومنانه گفت: شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان شرایط ویژه‌ای ایجاد کرد که مهم‌ترین آن آسیب‌پذیرتر شدن اقشار ضعیف جامعه است که رفع این آسیب نیازمند حضور تمام مردم و کمک‌های مومنانه است.

وی افزود: مردم ایران بر اساس مکارم  اخلاقی، اعتقادات مذهبی و فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری از ابتدای شیوع ویروس کرونا برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر پای کار آمدند و هیچ‌وقت نسبت به این موضوع پا پس نکشیدند و وظیفه انسانی همه ما خصوصا مسئولین است که  در این امر خطیر پا به پای این مردم در صحنه ها حضور فعالانه داشته باشیم.

سعیدی پور  بابیان اینکه مقابله با ویروس منحوس کرونا همچنان گریبان گیر مردم کشور ماست تأکید کرد: امروز نیز همانند دوران دفاع مقدس همه مردم باید برای کمک به اقشار مردم بصورت بسیج و خودجوش پای کار باشند و خوشبختانه روحیه جهادی مردم کشورمان در این موارد بی سابقه است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد در پایان ضمن آرزوی سالی خوش همراه با سلامتی برای جامعه بندری و دریایی و همه مردم ایران از کلیه  دست اندرکاران که در این کمک ها نقش مهمی داشته اند تقدیر و تشکر کرد .

کمک مومنانه


کمک مومنانه
کمک مومنانه

۲۸ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۳۰
کد خبر : ۵۳,۷۰۴