سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد ، محمدعلی اصل سعیدی پور ، پیام تبریک روز کارگر
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد در پیامی ، فرارسیدن روز جهانی کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و تولید که با عرق جبین خود در رشد و توسعه کشور نقش مهمی را ایفا می‌کنند تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

« بسمه تعالی »

«پاداش کسی که مخارج خود و خانواده اش را از فضل خداوند می جوید ، از پاداش کسی که در راه خدا جهاد می کند ، بیشتر است».                                امام رضا(علیه السلام)

یازدهم اردیبهشت سالروز گرامیداشت انسان های شریفی است که باور داربا انگیزه به حرکت درآوردن چرخ های تولید و تحول اقتصادی در سرزمین پهناور ایران ، راه سعادت ، سربلندی و پیشرفت امور جامعه میسر خواهد شد.

کرامت و حفظ مقام کارگر را می توان به عنوان یکی از رویکردهای اصلی و اجتناب ناپذیر اقتصادی در مناسبات فرهنگی و اجتماعی جامعه دانست که اگر با شاخصه هایی همچون "امنیت شغلی" و "رفتاری سرشار از احترام و مودت" همراه شود ، حفظ و پایداری متقابل تولید و اشتغال در کشور بیش از پیش تحقق می یابد.

کارگران ایران اسلامی به خصوص همکاران شریفم در اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد و شرکت های فعال در بندر ،در ماههای گذشته روزهای سختی را در شیوع بیماری کووید-19 تاکنون سپری کردند ، ولی با حمیت مثال زدنی خود در نبرد با ویروس کرونا ،  به گونه ای چرخ اقتصاد کشور را گرداندند که زبان در وصف ایثارگری و شهامت آنها قاصر است.

اینجانب با اغتنام از فرصت به دست آمده ، ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور و تبریک روز مبارک کارگر به این عزیزان ، دست یکایک همکاران ارجمندم را به مهر میفشارم  و امیدوارم  همدوش هم ، در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال " تولید ، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها " نام گرفته ، در پرتو همراهی و همدلی ، شاهد رشد و توسعه بیش از پیش بندرامیرآباد و به تبع آن در اقتصاد کشور باشیم.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۵۰
کد خبر : ۵۴,۰۰۲