دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
به منظور تسهیل در ورود مواد اولیه کارخانجات انجام شد:
باسکول ، بندرامیرآباد ،علی کیاپی ، رییس اداره تعمیر و نگهداری تجهیزات
رییس اداره تعمیر و نگهداری تجهیزات اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد از راه اندازی باسکول قدیمی بندرامیرآباد با هدف تسهیل در ورود کالاهای مورد نیاز کارخانه های مستقر در اراضی منطقه ویژه به خصوص ورود محموله های چوب مورد نیاز کارخانه تولید MDF و همچنین روان شدن ترافیک در مسیرهای منتهی به این بندر خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد؛ علی کیاپی با اعلام این خبر گفت با تأکید مدیرکل بندر جهت روان شدن ترافیک محموله های چوب مورد نیاز کارخانه MDF و تسریع در تأمین مواد اولیه مورد نیاز سایر سرمایه گذاران بخش خصوصی ، باسکول قدیمی بندرامیرآباد ظرف مدت 48 ساعت راه اندازی شد.

وی  به ایجاد  و کابل کشی800 متر فیبر نوری جهت اتصال به سیستم گمرک ،  در اجرای عملیات راه اندازی این باسکول اشاره کرد و رفع موانع محیطی ، حفاری و لایروبی منهول های موجود در مسیر را نیز ، از دیگر اقدامات واحد تجهیزات در راه اندازی این باسکول برشمرد.

کیاپی در پایان ، سرعت در عملیات تخلیه کالاهای مورد نیاز کارخانه ها و کاهش زمان انتظار کامیون ها جهت ورود به بندرامیرآباد را از دیگر مزایای راه اندازی این باسکول عنوان کرد.

گفتنی است  بندرامیرآباد در راستای حمایت از سرمایه گذاران و صاحبان کالا برنامه هایی را برای آسیب شناسی و رفع موانع در سال جاری در پیش دارد که امیدواریم با پیگیری های لازم علاوه بر رضایت صاحبان کالا و سرمایه گذاران حاضر در این بندر شاهد رشد در جذب سرمایه گذاران جدید باشیم.

باسکول

۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۰۵
کد خبر : ۵۴,۲۰۹