دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
هفته عفاف و حجاب ، محمدعلی اصل سعید پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد
مدیرکل بندرامیرآباد ، هم زمان با تقارن روز عفاف و حجاب و روز ازدواج اسطوره های عفت و پاکدامنی حضرت علی (علیه السلام) و حضرت زهرا (سلام الله علیها) با بانوان کارمند اداره‌ کل بنادر ودریانوردی امیرآباد دیدار کرد.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی اصل سعیدی پور در این دیدار ، حجاب را مایه آرامش و سلامت روح و جسم زن برشمرد که با حفظ آن به عنوان یک هنجار ، جریان فرهنگی عظیمی در نقش آفرینی زن در حوزه های مختلف جامعه به وجود می آید.

وی با بیان اینکه تمامی ادیان الهی به حجاب زن تأکید دارند اضافه کرد بانوان کارمند با پوشش مناسب خود ، الگوی مناسبی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در محیط های اداری می باشند.

مدیرکل بندرامیرآباد حجاب درونی توأم با پوشش بیرونی را مهم دانست که در سایه رعایت این فریضه می توان امیدوارتر و مستحکم تر در مسیر رشد و تعالی شخصی و اجتماعی بانوان به عنوان منادیان فرهنگ دینی و  اسلامی قدم برداشت که سلامت معنوی خانواده را به عنـوان هدف غـایی به ارمغان می آورد.

در پایان این نشست مدیرکل بنادر وردیانوردی امیرآباد به رسم یادبود با اهدای لوح سپاس از بانوان حاضر در این نشست تقدیر کرد.

روز عفاف و حجاب

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۱
کد خبر : ۵۴,۷۴۲