شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
 
مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم جهت ارائه خدمت به مردم / توسعه تجارت بین‌المللی و شکوفاسازی ظرفیت‌های بندرامیرآباد با احیای کریدور بین المللی شمال _جنوب ضرورت تکمیل پروژه های زیرساختی بندرامیرآباد با رویکرد توسعه اقتصاد استان ضرورت تشکیل کمیته تخصصی پیگیری موضوعات مرتبط با اقتصاد دریا / قرارگیری بندر امیرآباد در کریدور بین المللی شمال_جنوب فرصتی مغتنم جهت افزایش ترانزیت کالا از کشورهای حوزه دریای خزر ضرورت ارتباط و همکاری های دوسویه درجهت اعتلای اقتصاد دریا محور پیام مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت رحلت جانسوز امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد پیام تبریک مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت ولادت حضرت امام رضا (علیه السلام) مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد منصوب شد پیام مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر بازدید هیأت تجاری روسی از بندرامیرآباد پیام تبریک مدیرکل بندرامیرآباد به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات
چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس، محمدعلی اصل سعیدی پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد به مناسبت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس پیامی را صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

دفاع مقدس رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ماست . در پی تجاوز کفتار صفتان ننگ و نفرین ، هفت شهر عشق را بیدار دلان ما در هشت بهار آزادگی پیمودند. جای جای دشت های سوزان جنوب ، بلندی های برف گرفته غرب و خروش اروندرود نشان  رشادت و پیروزی ایثارگونه  این خداجویان می باشد. هم آنانکه مرگ  سرخ را به ننگ سکوت ، ترجیح دادند و اهریمن پلید را از خطه سبز خود بیرون راندند.

عزیزان ، حماسه هایی که فرزندان این مرزوبوم در خاک های رملی و دشت ماهوره ای خوزستان خلق کردند در واژه ها نمی گنجد  اینجانب به عنوان فرزند دیار پاکان ، شلمچه قهرمان و خرمشهر تا ابد پایدار که مصائب جنگ تحمیلی و ناجوانمردانه را با تمام وجود درک کرده است عرض می کنم که بین دیدن و شنیدن فرسنگ ها فاصله است شاید جذر و مد اروند رود و خروش کارون ، شاهد این شنیده ها باشند که چطور شهدای ما  اسماعیل هایی بوده اند که به ندای ابراهیم زمان پیر جماران لبیک گفته و خود را در مسلخ عشق فدا کرده اند.

اکنون چهل و یک بهار و زمستان از آن روزهای حماسه می گذرد و آرمان های فرزندان دیروز و امروز این سرزمین در گام دوم انقلاب ، تجلی دیگری از حماسه و فداکاری و پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به خود خواهد دید به طوری که از نسل امروز جوانان در عرصه های مختلف امنیتی ، اقتدار ملی و علمی ، شعائر امربه معروف ، سلامت و ... به یادگار مانده است.

در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  ۹۸ شهید سازمان بنادر و دریانوردی کشور که بدون سلاح و خاکریز، سنگرنشینان بی‌سنگری بوده اند در حماسه دریاها و در بستر خلیج تا ابد فارس ، این هفته مقدس را که به عنوان هفته ایثار و مقاومت مزین شده است به مردم کشورم به خصوص ایثارگران ، رزمندگان ، جانبازان و خانواده معزز شهدا تبریک عرض نموده و از خدای متعال بهروزی ، سربلندی و اهتزار پرچم انقلاب اسلامی را تا رساندن آن به صاحب اصلی آن حضرت ولیعصر(عج) مسئلت دارم.

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۲۳
کد خبر : ۵۵,۴۶۴