چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح ، یگان حفاظت بندرامیرآباد ، هفته نیروی انتظامی
به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و به منظور بزرگداشت از سبزپوشان عرصه نظم و امنیت ، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و نیروهای یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بهشهر برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ؛ همزمان با اولین روز از هفته نیروی انتظامی صبح امروز (17 مهرماه1400) صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور امام جمعه شهرستان بهشهر ، فرماندهی و کارکنان یگان حفاظت بندرامیرآباد ، مسئولین ادارات و خانواده های معظم شهدا  با شعار " پلیس هوشمند ، امنیت پایدار " در ستاد فرماندهی ناجا شهرستان بهشهر برگزار شد.

در آغاز این مراسم آیت الله سید عربعلی جباری در نکوداشت جان فشانی های کارکنان نیروی انتظامی به ایراد سخن پرداخت  و در ادامه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بهشهر ، طی سخنرانی ، عملکرد یک ساله این نیرو را در حوزه های مختلف ارائه کرد.

قبل از این مراسم مدعوین حاضر از یگان‌های حاضر در میدان سان دیدند و به روح امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم ادای احترام کردند.

لازم به ذکر است این مراسم با رعایت کامل دستورالعمل های  بهداشتی برگزار و  از تعدادی منتخب ، از سبزپوشان این نیرو ، با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

صبحگاه مشترک

صبحگاه مشترک

صبحگاه مشترک

صبحگاه مشترک

صبحگاه مشترک

۱۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۹
کد خبر : ۵۵,۶۵۷