سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
نمایشگاه بین المللی حمل و نقل تهران ، اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد
غرفه اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد در پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ، لجستیک و صنایع وابسته تهران با حضور کارشناسان خبره خود ، بی وقفه میزبان مقامات و بازدیدکنندگان می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ؛ پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ، لجستیک و صنایع وابسته تهران با شعار " توسعه زیرساخت ، نوسازی ناوگان ، حمل و نقل کارآمد" با حضور سازمان بنادر ودریانوردی ، راه آهن و هواپیمایی ج.ا.ا ، ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی مرتبط با صنعت حمل و نقل از 28 آذرماه سال جاری به مدت 3 روز در مصلی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

بنابراین گزارش، نمایشگاه بین المللی حمل و نقل تهران، توسط رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی افتتاح و منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد  با عرضه توانمندی ها و قابلیت های ترانزیتی ، لجستیکی و توان بالای تخلیه و بارگیری خود میزبان بازدیدکنندگان می باشد.

این گزارش همچنین می افزاید ، قرار است مدیرکل بندرامیرآباد با حضور در غرفه این بندر از نزدیک با مهمانان ، تجار و بازدیدکنندگان به رایزنی اقتصادی و تعامل دوجانبه و چندجانبه بپردازد و از سایر غرفه های حاضر در نمایشگاه نیز بازدید کند.

نمایشگاه

نمایشگاه

۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳
کد خبر : ۵۶,۵۰۲