دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ، محمدعلی اصل سعیدی پور ، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد در پیامی فرارسیدن دومین سالروز شهادت قهرمان ملی ، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عموم مردم ایران اسلامی تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی اصل سعیدی پور به مناسبت فرارسیدن دومین سالگرد عروج ملکوتی سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیتی را صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

در آوازۀ مردان خدا همین بس که همچون جناب سلمان و ابوذر ، شیفتگان حریم اهل بیت و رهیافتگان قلوب امامت ، همچون جناب عمار باشید و حاج قاسم عزیز شاخصه ای از این اصحاب گرانقدر در زمان معاصر است که در فراغ این مرد بزرگ با گلویی بغض آلود باید گفت " این عمار ..."

رشادت ها ، مجاهدت ها و نبوغ جنگی سردار دل ها در دوران دفاع مقدس در تشکیل لشکر زرهی و نظامی ، مقدمه ای بود بر جهانی شدن تفکر ناب حاج قاسم در مبارزه با تروریسم تکفیری در عراق ، سوریه ، یمن و ... ، مردی که با عقیده ای راسخ به خدای متعال ، اهل بیت (ع) و ولایتمداری کم نظیر خود توانست نابودی شجره خبیث داعش را به عموم ملت های جهان طی دو ماه بشارت دهد.

حاج قاسم ، تو بدون تردید مرد میدان در تمامی حوزه ها و چهره‌ی بین‌المللی مقاومت بودی که رشادت ها و تصمیم هایت بوی خدا می داد و تأثیر پذیری سیاست های صلح طلبانه در منطقه خاورمیانه و متقاعد کردن همه دولت ها در مبارزه با تروریسم بخشی از نبوغ چند جانبه این سرباز ولایت در عرصه های مختلف نظامی ، سیاسی و اجتماعی بوده که با گذر زمان بر آحاد ملت بیشتر نمایان می شود.

اینجانب به تأسی از مولایمان امام خامنه ای (مدظله العالی) خطاب به روح بلند و ملکوتی سردار بزرگ اسلام معروض می دارم شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی شما در همه‌ی این سالیان بود و قطعا راه این سردار بزرگ ادامه خواهد یافت.

در پایان عرایضم ، فرارسیدن دومین سالروز شهادت قهرمان ملی و جبهه مقاومت ، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را محضر امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عموم مردم ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و از خدای متعال می خواهم ، عقبی همه ما با سلوک این شهید گرانقدر پیوند و اخری ما نیز با روح ملکوتی آن عافیت پیدا کند.

۱۳ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۳۴
کد خبر : ۵۶,۶۸۹