چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
محمدعلی اصل سعیدی پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، دهه فجر
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی در سال 57 ، برنامه‌های بزرگداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بندرامیرآباد را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی اصل سعیدی پور  گفت در نخستین دقایق آغاز دهه مبارک فجر ، کشتی ها و شناورهای مستقر در اسکله های بندر امیر آباد در ساعت 9:33 صبح همزمان با ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به میهن و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، با نواختن بوق انقلاب به استقبال دهه مبارک فجر  می روند.

وی همچنین ، آذین بندی ، پخش سرودهای انقلابی ، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا ، دیدار با خانواده های معزز شهیدان و برگزاری مسابقات ورزشی ، فرهنگی و جشن پیروزی انقلاب با حضور کارکنان اداره کل  و برنامه ریزی جهت شرکت آن ها در راهپیمایی 22 بهمن را از دیگر برنامه های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در بندرامیرآباد عنوان کرد.

سعیدی پور در پایان بر مفاهیم دهه مبارک فجر و رویکرد اقتصاد مقاوتی بر پایه گفتمان انقلاب تأکید و ابراز امیدواری کرد با درک صحیح منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در گام دوم انقلاب ، این ایام مبارک به یک جشن جهانی در دنیای اسلام تبدیل شود.

۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۴۱
کد خبر : ۵۶,۹۶۳