سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ، محمدعلی اصل سعیدی پور ، پیام تبریک ، ایام لله دهه مبارک فجر
محمدعلی اصل سعیدی پور در پیامی فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر را به رهبر معظم انقلاب و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی اصل سعیدی پور در پیام تبریکی که به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر صادر کرد ، انقلاب اسلامی را سرآغاز تشکیل جنبش های عدالت خواهی و کنش خودجوش بیداد ستیزی ملت ایران در مقابل دریوزگی حکومت طاغوت دانست.

متن پیام به این شرح است:

جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا ...

دهه مبارک فجر ،‌ سرآغاز طلوع فجر انقلاب اسلامی ،‌ خاستگاه ارزشهای دینی ، مقطع رهایی ملت ایران از جور و سرآغاز تشکیل جنبش های عدالت خواهی و کنش خودجوش بیداد ستیزی ملت ایران در مقابل دریوزگی حکومت طاغوت است.

معجزه طنین انداز شدن ندای گل افشان الله اکبر بر بام منازل یکایک ایرانیان در دهه مبارک فجر ، تبلور اسلام محمدی در تشکیل حکومت متشرعه را بشارت داده ، که امروز نگاه عدالت جوی تمام مظلومین و ستم دیدگان جهان بر صفحه درخشان انقلاب اسلامی ایران نگاشته شده است تا از ستم ستیزی ملت ایران در سال 57 الگو گیرند و بر تشکیل حکومتی بر پایه عدالت به پا خیزند.

اینجانب در بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند اسلامی، فرا رسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، مردم همیشه در صحنه ایران عزیز و تمامی کارکنان گرانقدر سازمان بنادر و دریانوردی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و رجاء واثق دارم این انقلاب مقدمه استقرار حکومت جهانی حضرت مهدی موعود (عج) و برقراری صلح ، امنیت و عدالت در سراسر گیتی خواهد بود.

۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۰۴
کد خبر : ۵۶,۹۶۵