سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
محمدعلی اصل سعیدی پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، پیام تبریک روز پدر ، ولادت حضرت علی (ع)
مدیرکل بنادر به مناسبت سالروز میلاد با سعادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) و روز پدر پیام تبریکی را صادر کرد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌ کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی اصل سعیدی پور در پیامی، خجسته میلاد مولود کعبه، امیر مؤمنان، حضرت علی(ع) و روز پدر را به عموم هموطنان و کارکنان اداره کل بندرامیرآباد تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

حضرت علی (ع) آغازگر اشاعه عدالت و معرفت و  والاترین الگوی دیانت در نزد مسلمین است، روز میلاد این بزرگمرد دنیای اسلام به عنوان بزرگداشت روز پدر و روز مرد ، نشان از جایگاه رفیع مردان در ارکان زندگی خانوادگی و اجتماعی می باشد.

بی تردید اسوه بی نظیر و سرچشمه نیک ترین صفاتی که برای هر رهروی مردانگی و کمال می توان اشاره کرد نام مولای متقیان بر تارک تمامی تعریف دنیوی و اخروی آن می درخشد ، چنانکه شجاعتش در نبرد علیه باطل ، عدالت پیشگی ، قضاوت راستینش و نامه های پندآموزش در نهج البلاغه ، عالم بشریت را متحول ساخت.

حضرت علی(ع) علاوه بر شاخصه های بی شمار فردی ، اجتماعی ، حکومتی و اخلاقی ، نیکوترین فرزندان را در مکتب آزادگی و انسانیت پروراند تا برای پدران جهان الگویی بی نظیر باشد ، براستی که نامگذاری چنین روزی به نام روز پدر و ارج نهادن به مقام و منزلت پدران عزیز فرخنده و شایسته است.

اینجانب با اغتنام از این فرصت به دست آمده ، فرخنده زاد روز یگانه مولود کعبه ، مولای متقیان حضرت علی (ع) ، روز پدر و روز تکریم جایگاه مرد را صمیمانه به تمامی مردان سرزمینم به خصوص همکاران عزیزم در اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق و سلامتی این عزیزان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۳۱
کد خبر : ۵۷,۱۲۱