سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، محمدعلی اصل سعیدی پور ، 22 اسفند "روز بزرگداشت شهداء"
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد به مناسبت فرا رسیدن 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا پیام تبریکی را خطاب به عموم هموطنان به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی اصل سعیدی پور در پیامی 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بدون تردید تقارن روز بزرگداشت شهدا با اعیاد فرخنده شعبانیه و  نیمه شعبان المعظم ولادت با سعادت فخر بشریت امام زمان (عج)  و در آستان بهار طبیعت فرصت بی بدیلی را ایجاد کرده ، تا تکریم ، تمجید و تعظیم خاضعانه و مخلصانه ای را  در برابر عظمت شهیدان معزز عرضه داریم.

اینجانب از بیانات گوهربار حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند " شهدا عند ربهم یرزقونند " وام می گیرم و خطاب به خانواده های عزیز شهیدان معروض می دارم تجلیل از شهدا  تجلیل از پروانه های عاشقیست که پر زدن را در محفل ایثار و عشق به شهادتی را که شما عاشقانه های آن را برای عزیزانتان سرودید آموختند تا نوای روزیِ شان را از زمین خاکی تا بلندای بهشت افلاکیان با خود زمزمه کنند.

اینجانب 22 اسفندماه ، روز بزرگداشت مقام شامخ شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های الهی امام شهیدان را گرامی داشته و ضمن عرض خداقوت به خادمین شهدا و آرزوی توفیقات روزافزون ، بر جایگاه والای شهیدان سرتعظیم فرود می‌آوریم.  امید است با تأسی از این الگو‌های بی بدیل، ادامه دهنده راه سعادت بخش آنان باشیم.

گفتنی است به مناسبت این روز ارزشمند ، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گمنام با تلاوت زیارت عاشورا و ذکر مصائب اهل بیت (ع) بر سر قبور شهدای گمنام بندرامیرآباد با حضور کارکنان این اداره کل برگزار شد.

شهدا

۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ۱۴:۲۰
کد خبر : ۵۷,۳۸۳