سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
طرح سفرهای دریایی ، حبیب اله طالبی ، معاون دریایی اداره کل بندرامیرآباد ، نوروز 1401
در آستانه آغاز اجرای طرح سفرهای دریایی ، مانور مشترک ارگانهای دریایی با هدف آمادگی تیم های عملیاتی و ارتقاء تعامل و هماهنگی دستگاههای مرتبط با این طرح در بندر امیرآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ؛ صبح امروز (24 اسفندماه 1400 ) مانور مشترک ارگانهای دریایی با حضور شناور های ملکی سازمان بنادر و دریانوردی ، یگان های نظامی و انتظامی  و صنایع همجوار در حوضچه بندر امیر آباد انجام شد.

حبیب الله طالبی معاون دریایی اداره کل بندر امیرآباد در حاشیه این مانور به سیاست های سازمان بنادر و دریانوردی در راستای افزایش کیفیت خدمات و ارتقاء سطح ایمنی سفرهای دریایی در نوروز 1401 اشاره کرد و گفت در این مانور ارگان های شرکت کننده به منظور هماهنگی حداکثری جهت ارائه خدمات دریایی در طرح نوروزی ، توان عملیاتی و امدادی خود را به نمایش گذاشتند.

وی حضور مسافران دریایی در نوروز 1401 را با توجه به محدودیت های کرونایی دو سال اخیر کشور  قابل توجه پیش بینی کرد و اظهار داشت حفظ محیط زیست دریایی و تأمین سلامت جان مسافران در اولویت امسال اجرای طرح سفرهای دریایی بندرامیراباد قرار دارد.

گفتنی است طرح سفرهای دریایی با مسئولیت حاکمیتی بندرامیراباد و کمک ارگان های دریایی ، از فردا  در آبهای تحت پوشش بندر آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

سفرهای دریایی

سفرهای دریایی

سفرهای دریایی

۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ۱۲:۳۴
کد خبر : ۵۷,۴۱۴