سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
مسافران نوروزی ، بندر امیرآباد ، طرح تسهیل سفرهای دریایی
طی تعطیلات سال نو و همزمان با آغاز طرح تسهیل سفرهای دریایی ، خیل کثیری از مسافران نوروزی استان مازندران با ورود به بندرامیرآباد ، از بخش‌های مختلف و جاذبه های دریایی این بندر بازدید می کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ؛ همزمان با فرارسیدن سال نو و آغاز تعطیلات نوروزی ، طبق سنت هرساله ، بسیاری از میهمانان نوروزی از محوطه های بندری و اسکله های بندر امیر آباد به عنوان بزرگترین مرکز تجاری استان مازندران بازدید می کنند.
براساس این گزارش، این بازدیدها که به همت ستاد «طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۱ بندرامیرآباد» انجام می گیرد ، مسافران ضمن بازدید از کشتی‌های پهلوگرفته در اسکله‌ها ، پهلودهی و جداسازی شناورها و نحوه تخلیه و بارگیری کالاها آشنا می شوند.
مسافران نوروزی در این بازدید که با همراهی یگان حفاظت بندرامیرآباد مسیر و اوقات امنی را سپری خواهند کرد با گرفتن عکس های یادگاری ، ثبت لحظات خاطره‌انگیزی را در روزهای آغازین سال ۱۴۰۱ برای خود و همراهان رقم می زنند.
بنادر و دریانوردی امیرآباد در ایام نوروز ۱۴۰۱ همه روزه آماده پذیرایی و بازدید از مسافران خواهد بود.
گفتنی است، نوروز هرسال مسافران در قالب تورهای گروهی و انفرادی از بندر امیرآباد بازدید می کنند که امسال پیش بینی می شود با آغاز طرح تسهیل سفرهای دریایی و با توجه به شیوع ویروس کرونا و وقفه این طرح در دو سال گذشته ، استقبال قابل توجهی از سوی مسافران صورت گیرد.

مسافران دریایی

مسافران دریایی

۱ فروردین ۱۴۰۱ ۲۰:۲۷
کد خبر : ۵۷,۴۹۷