سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
طرح تسهیل سفرهای دریایی بندرامیرآباد ، معاون دریایی اداره کل بندرامیرآباد ، حبیب اله طالبی

طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز در سواحل تحت حاکمیت بندرامیراباد درحالی بدون هیچ گونه سانحه به پایان رسید ، که طبق اعلام معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، طی این مدت قایق های ایمن و دارای شناسه ثبت در 6 هزار نوبت ، به 38 هزار مسافر ، خدمات تفریحی دریایی ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ حبیب اله طالبی با اعلام خبرِ پایان طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز سال ۱۴۰۱ و قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی تیم دریایی مستقر در سواحل تحت حاکمیت بندرامیرآباد گفت  ، در طرح تسهیل سفرهای دریاییِ امسال که از ۲۵ اسفند سال گذشته آغاز و به مدت 20 روز ادامه داشت ، در مجموع 6 هزار نوبت سفر دریایی با رعایت الزامات ایمنی  به ثبت رسید.

به گفته وی، از ابتدای طرح تسهیل سفرهای دریایی در مجموع 38 هزار مسافر دریایی از خدمات قایق های تفریحی استفاده کردند که رشد 8 برابری را نسبت به سال ۹۸ و پیش از شیوع کرونا نشان می‌دهد.

معاون دریایی اداره کل بندرامیراباد بیش‌ترین حجم روزانه مسافران دریایی از ابتدای اجرای طرح نوروزی امسال را مربوط به روز دهم فروردین ماه با 3 هزار و 800 مسافر عنوان کرد که بخش عمده این مسافران در سواحل فرح آباد ساری از قایق های تفریحی ، خدمات دریافت کردند.

طالبی در پایان گفت از آغاز اجرای طرح تسهیل سفرهای دریایی تا کنون بالغ بر 300 هزار مسافر از سواحل تحت حاکمیت بندرامیراباد از قبیل پلاژهای فرح آباد ساری ، مروارید نکا ، سواحل منطقه حفاظت شده میانکاله و ...  بازدید کردند.

سفرهای دریایی

سفرهای دریایی

سفرهای دریایی

۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ۱۳:۰۸
کد خبر : ۵۷,۶۵۰