چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
روز قدس ، اداره کل بنادرودریانودی امیرآباد ، محمدعلی اصل سعیدی پور ، محمدعلی اصل سعیدی پور
مدیرکل بندرامیرآباد در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و محکوم کردن جنایت های رژیم صهیونیستی در حمله به ساحت مقدس مسجدالاقصی ، این روز مبارک را میراث‎ گرانبهای حضرت امام (ره) برای دفاع از مظلومیت مردم فلسطین عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی اصل سعیدی پور در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس ، از آمادگی کارکنان بندرامیرآباد برای حضور در راهپیمایی این روز عظیم  همگام با اقشار مختلف مردم سراسر کشور خبر داد.

متن پیام  محمدعلی اصل سعیدی پور به این شرح است:

نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس دور اندیشی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران را به جهانیان عرضه می دارد که قدس مسئله اول مسلمین است که باید برای آزادی آن از کربلا گذشت و به درستی پس از امام راحل (ره) مقام معظم رهبری در زنده نگه داشتن این میراث گرانبهای دفاع از مظلومیت مردم فلسطین ، پرچم مبارزه با دشمن صهیون را برافراشت و لبیک جهاد با ظلم و ستم رژیم کودک کش را سر دادند.

اکنون در آستانه روز قدسی دیگر پستی ، دنائت و دد منشی رژیم اشغالگر قدس بیش از پیش شده و با حمله وحشیانه خود به ساحت مقدس مسجد الاقصی ، بار دیگر دشمنی خود را با آرمانهای مسلمین جهان نشان دادند و می بایست به تلافی این حرکت شوم ، نفرت و انگیزه های بین المللی مسلمانان و آزادیخواهان جهان برای نابودی این غده سرطانی فزونی و هم افزا شود.

در پایان اینجانب و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد همزمان با روز قدس و فرمان تاریخی امام (ره) همگام با دیگر مردم سراسر کشور با حضور در این اجتماع جهانی، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، حمایت همه جانبه خودمان را از ملت مظلوم فلسطین برای آزادی سرزمین‌های اشغالی اعلام می داریم. 
۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۴:۲۸
کد خبر : ۵۷,۸۷۴