سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، دادستان مرکز استان مازندران
دادستان مرکز استان در پی بازدید چندی پیش خود از بندرامیرآباد ، در مقر فرماندهی یگان حفاظت این بندر حضور یافت و ضمن بازدید از امکانات ، از عملکرد این یگان در حوزه های مختلف به ویژه در برقراری نظم وامنیت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد؛ محمد کریمی به همراه جمعی از کارکنان ارشد دادسرای مرکزی استان  در بازدید خود از بندرامیرآباد با حضور در مقر فرماندهی یگان حفاظت این بندر در نشستی صمیمی با اعضای آن ، با بیان اینکه طبق گزارش فرماندهی ارتباط و تعامل تنگاتنگ یگان حفاظت بندر امیرآباد با مراجع قضایی در زمینه پیشگیری ، اجرائیات و انجام وظایف محوله ، به نحو شایسته ای در حال انجام است ، از تلاش های دایره قضایی در برقراری نظم و امنیت در مناطق تحت پوشش  و عملکرد مطلوب در سایر حوزه های انتظامی ، قضایی و پشیبانی قدردانی کرد.

وی یگان حفاظت بنادر را با توجه ماهیت مهم اقتصادی آن ، از مشاغل بسیار حساس برشمرد و بر تداوم ارتباط مستمر با دستگاه قضایی جهت اجرای مطلوب قوانین و مقررات ، حفظ هوشیاری ، توان فیزیکی ، وحدت و همدلی نیروها توأم با اخلاق مداری تأکید کرد.

کریمی در پایان از سالن تیراندازی و بدنسازی یگان حفاظت بازدید و امکانات سخت افزاری مهیا شده برای نیروها را استاندارد و مطلوب عنوان کرد.

دادستان

دادستان

۱۸ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۰۷
کد خبر : ۵۸,۷۴۴