دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
 
تاسوعا و عاشورای حسینی ، اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد ، محمدعلی اصل سعیدی پور
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد با صدور پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و یاران با وفایشان را به تمام مسلمین جهان به ویژه جامعه بندری و دریایی کشور تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ متن پیام محمدعلی اصل سعیدی پور به این شرح است:

فرهنگ عاشورا چنان در عـمق جان‌ها و دل‌ها اثر گذاشته که همه ساله در این روزها ، اوج عـشق و اخلاص نسبت به اسوه جهاد و شهادت حضرت حسین بن علی(ع) به نمایش گذاشته می شود.

آموزه های سراسر انسانی قیام ماندگار کربلا ، حماسه جاویدیست که وجدان انسان‌های آگاه ، صلابت آسمانی‌اش را ستایش می‌کند و در برابر قداست و عظمت آن سر تعظیم فرود می‌آورد.

برماست که به تأسی از « کلّ یوم عاشورا و کلّ ارض کربلا » ماهیت عبادی و سیاسی  جنبش الهی اباعبداله الحسین (ع) را با جهاد تبیین به منصه ظهور جهانیان گذاریم تا برای همه اعصار و زمان‌ها ، نهضت حسینی جریانی جهان شمول بر حقانیت عدالت و حق گستری اسلام و سیره پیامبر اعظم (ص) باشد.

ایـنجانب در پایان فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به تمامی مسلمانان و عاشقان اهل بیت (ع) به ویژه جامعه بندری و دریایی تسلیت عرض نموده  و امیدوارم با الطاف ویژه الهی در زمره پیروان راستین مکتب سالار شهیدان قرار بگیریم.

۱۴ اَمرداد ۱۴۰۱ ۰۹:۳۷
کد خبر : ۵۹,۰۳۵