سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
هفته دولت، محمدعلی اصل سعیدی پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد
مدیرکل بنادر و دریانوردی در پیامی فرارسیدن هفته دولت را که یادآور مردان بلند همتی چون شهیدان رجایی و باهنر است را به تمامی دولتمردان و کسانی که دل در گرو خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند ، تبریک گفت.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد؛ متن پیام محمدعلی اصل سعیدی پور به این شرح است:

در آغاز عرائضم از بیانات مقام معظم رهبری (مدظل العالی) وام می گیرم که فرمودند «شهید رجایی و شهید باهنر، حقاً و انصافاً دو چهره انقلابی و مومن و خالص بودند و زندگی و شهادتشان درس آموز بود». آری دو یار دیرینی که آسمانیان زمینی بوده اند که با تلاش خستگی ناپذیر و بی وقفه خود برای ساختن ایرانی جاوید و سربلند همت گماردند.

هشتم شهریور هر سال  احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری و روزهای حماسه و افتخار است و تقارن هفته دولت امسال با ایام محرم حسینی ، تلنگری مناسب برای مدیران می باشد تا با شوری حسینی و انقلابی و استفاده از فرصت مناسب خدمتگزاری تحت زعامت و رهنمودهای حکیمانه رهبرمعظم انقلاب در جهت اعتلاء ، پیشرفت و امید افزایی بیشتر در جامعه گام بردارند.

اینجانب در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت ، هفته دولت را به تمامی اعضای خدمتگزار دولت مردمی تبریک عرض نموده و موفقیت و سربلندی آنان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام عظمای ولایت از خداوند متعال مسئـلت می نمایم.

۲ شهریور ۱۴۰۱ ۱۱:۰۵
کد خبر : ۵۹,۲۹۴