سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
روز کارمند ، محمدعلی اصل سعیدی پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد
محمد علی اصل سعیدی پور در پیامی ، چهارم شهریورماه روز کارمند را به عموم کارمندان به‌ ویژه کارکنان پرتلاش سازمان بنادرودریانوردی به صورت خاص همکاران در اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد تبریک گفت.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ؛ در پیام محمدعلی اصل سعیدی پور آمده است:

روز کارمند ، تجلیل از انسان های شایسته ای است که با تمام همت و تلاش هدفی جز خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار  ندارند ، آنانی که آرامش زندگی خود و جامعه را در گشایش گره های زندگی انسان ها و رفع مشکلات آن ها می دانند.

کارمندان قشری اخلاق مدار و دارای ارزش های والای انسانی هستند که بدون تردید نامگذاری سومین روز از هفته دولت به نام این عزیزان بیانگر تلاش‏ها و فداکاری‏های این نیروهای مخلص از بدو انقلاب تاکنون می باشد.

کارکنان وظیفه شناس در هر مجموعه ، بستری مناسب را در پیشبرد اهداف و ارتقاء خدمات ارزنده و ایجاد رضایت در مراجعان فراهم می کنند  و کارمندان اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد نیز با زحمات بی دریغ و خالصانه ی خود و به عنوان بازویی توانمند در پیشبرد اهداف سازمانی این اداره کل ، مصداق این امر می باشند.

اینجانب در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای والا مقام دولت ، روز کارمند را به کارمندان دولت در عرصه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، هنری ، اقتصادی و صنعتی به ویژه همکاران خدومم در اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد که موجب توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر کشور و در نهایت دستیابی به رضایت مردم و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی می شوند تبریک می گویم و آرزوی سلامتی و بهروزی را برای آن ها از خدای متعال مسئلت دارم.

۳ شهریور ۱۴۰۱ ۱۱:۱۶
کد خبر : ۵۹,۲۹۶