سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
روز ایمنی و آ تش نشانی  ، محمدعلی اصل سعیدی پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآیاد به مناسبت هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی پیام تبریکی را خطاب به تلاشگران این عرصه صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ متن پیام محمدعلی اصل سعیدی پور به این شرح است:

همانا خدا را در زمین بندگانی است که برای رفع نیازهای مردم می‌کوشند ، اینان در روز قیامت (از عذاب) ، در امان هستند. امام کاظم(ع)

هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی که به پاسداشت حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های آتش نشانان میهن اسلامی مان در عرصه دفاع مقدس نامگذاری شده است ، یادآور غیور مردانیست که با اخلاص و احساس مسئولیت ، به امر خطیر خدمت رسانی به آسیب دیدگان ناشی از حملات دشمن پرداختند و برگ زرین دیگری از ایثار و جوانمردی را در دفتر این مرزوبوم ثبت کردند.

آتش نشانان مردانی هستند جهادی ، که سنگرشان آتش و خاکریزشان دود و خاکستر است ، آتش نشانان خادمان همیشه آماده ، در تلاطم امواج آتش هستند که استشمام بوی آب و آتش از وجودشان ، ایمان ، ایثار ، شجاعت ، عشق و علاقه به هموطنان را در ذهن ها متبادر می سازند.

اینجانب در پایان فرا رسیدن هفتم مهر ، روز ایمنی و آتش نشانی را با یادی از شهدای آتش نشان به جامعه فداکار و پرتلاش آتش نشان به خصوص همکاران خودم در آتش نشانی اداره کل بندرامیرآباد تبریک عرض نموده و سلامتی روز افزون این عزیزان را از خدای متعال مسئلت دارم.

۶ مهر ۱۴۰۱ ۰۸:۵۵
کد خبر : ۵۹,۷۳۰