سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
تجهیزات و ملزومات آتش نشانی ، محمدعلی اصل سعیدی پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد از تجهیز ایستگاه شماره 2 آتش نشانی بندرامیرآباد به ملزومات و ادوات مورد نیاز اطفاء حریق به ارزش 35 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ محمدعلی اصل سعیدی پور با بیان اینکه تجهیزات استاندارد در اطفاء حریق و استفاده از روشهای علمی و عملی آتش نشانی یکی از مهمترین موضوعاتی است که بایستی به آن توجه شود تا با امنیت بیشتری از سرمایه های عمومی و بخش خصوصی در بنادر صیانت شود گفت در این راستا ملزومات و تجهیزات استاندارد جهت تجهیز ایستگاه شماره 2 آتش نشانی بندرامیرآباد به ارزش 35 میلیارد ریال خریداری شده است.

وی  افزود ، هیدرولیک امداد و نجات ، انواع لباس های عملیاتی در حریق ، مجموعه کامل دستگاه تنفسی ، انواع شیلنگ ها و موتور پمپ مکش فوم ، بخشی از این تجهیزات خریداری شده می باشد.

سعیدی پور  با اشاره به اینکه تامین تجهیزات مورد نیاز نیروهای آتش نشانی فعال در این بندر بر اساس اولویت بندی و پس از بررسی و احصاء نقایص صورت گرفته است ، از ساماندهی و بروز رسانی تجهیزات ایمنی و آتش نشانی بندرامیرآباد در آینده نزدیک خبر داد.

گفتنی است آتش نشانی بندرامیرآباد تامین تجهیزات و آموزش نیروهای آتش نشان را با جدّیت دنبال می کند ، به طوری که چندی پیش  بزرگترین مانور آموزشی اطفاء حریق با برترین تکنولوژی روز دنیا (CAFS) برای نخستین بار در سطح بنادر کشور در این بندر برگزار شد.

۱۸ مهر ۱۴۰۱ ۱۱:۲۰
کد خبر : ۵۹,۸۴۶