سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
محمدتقی انزان‌پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، صبحگاه یگان حفاظت
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد با اشاره به اینکه رفتار یگان حفاظت بنادر با مراجعه کنندگان اعم از صاحبان کالا ، نمایندگان کشتیرانی ، همکاران و مسئولین می بایستی تداعی کننده وجوه ملی و بین المللی بندر به عنوان یک بنگاه اقتصادی بزرگ باشد ، بر مطابقت رفتار نیروهای یگان حفاظت بندرامیرآباد با استانداردهای بین المللی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ محمدتقی انزان پور در صبحگاه یگان حفاظت بندرامیرآباد با بیان اینکه یگان حفاظت بنادر با نیروهای آماده ، وفادار به آرمان های نظام اسلامی و اهداف سازمان بنادرودریانوردی از قدمت ، پیشینه مناسب و برنامه مدونی برخوردار است ، گفت یگان حفاظت به عنوان پیشرو و آیینه تمام قد از وضعیت بنادر در مواجهه با اموری همچون پاس کشتی ها و رصد ورود و خروج اتباع بیگانه رفتاری مطابق با استانداردهای بین المللی را باید از خود به نمایش بگذارد.

وی به محوطه های وسیع ، موقعیت جغرافیایی و بعد مسافت بندرامیرآباد نسبت به شهرهای همجوار اشاره و یگان حفاظت را تکیه گاه امنیتی و انتظامی مناسبی برشمرد که نظم و انضباط را در بندرامیرآباد در حد مطلوبی فراهم کرده است.

مدیرکل بندرامیرآباد به واگذاری اختیارات ضابطان خاص قضایی به یگان حفاظت بندر از سوی مقامات قضایی اشاره و برگزاری دوره های آموزشی مستمر به ضابطان خاص قضایی یگان را امری ضروری برشمرد.

انزان پور در پایان آمادگی جسمانی در نیروهای یگان حفاظت بنادر را رکنی مهم در انجام به موقع و صحیح وظایف عنوان و آمادگی نیروهای یگان حفاظت بندرامیرآباد را مطلوب ارزیابی کرد.

صبحگاه

صبحگاه

صبحگاه

صبحگاه

صبحگاه

صبحگاه

صبحگاه

۲۳ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۳۱
کد خبر : ۶۰,۸۰۱