سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، برنامه ریزی ، تنظیم بودجه
جلسه هماهنگی برنامه ریزی و تعیین بودجه سال ۱۴۰۲ با رویکرد تهیه و تدوین اهداف ‌و برنامه‌های عملیاتی ، در بندر امیرآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد؛ صبح امروز (۲۸ دی ماه ۱۴۰۱) در راستای تهیه و تدوین اهداف و برنامه های عملیاتی سال ۱۴۰۲ نشستی با حضور محمدحسین علامه مدیرکل دفتر مطالعات، برنامه و بودجه و تحولات اداری سازمان بنادر و دریانوردی ، روسای ادارات ، کاربران میانی و پایه بندرامیرآباد در محل این بندر برگزار شد.

در این جلسه به فرآیند برنامه ریزی و ماموریت دائمی، موقت و مدت دار سازمان مرکزی و بنادر تابعه اشاره و در این راستا بر هدف گذاری بلند مدت، میان مدت ۵ ساله و سالیانه برنامه ها تأکید شد.
بنابراین گزارش در این جلسه ۱۴هدف کلان سازمان بنادر و دریانوردی در سال ۱۴۰۲ بررسی و اولویت ها و انتظارات مدیران در برنامه ریزی ها به عنوان هادیان هدف گذاری در تنظیم ، تصویب ، اجرا و نظارت امورِ سال آینده ، مورد تدقیق قرار گرفت.
همچنین در این نشست بر بهبود و توسعه بهره وری در فعالیت های اجرایی و اختصاصی بنادر به عنوان ارکان اصلی در تدوین برنامه‌های عملیاتی و بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد تأکید شد.

بودجه

بودجه

۲۸ دی ۱۴۰۱ ۱۴:۴۱
کد خبر : ۶۱,۳۶۸