چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
محمدتقی انزان‌پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، طرح ایمنی سفرهای دریایی ، نوروز1402
مدیرکل بندرامیرآباد از آغاز طرح ایمنی سفرهای دریایی ویژه نوروز 1402 از 25 اسفند سال جاری به مدت 20 روز در پلاژهای تحت پوشش این بندر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ محمدتقی انزان پور با بیان اینکه سازمان بنادرودریانوردی مسئولیت اجرای طرح ایمنی سفرهای دریایی منطقه را به بندرامیرآباد واگذار کرده است ، گفت پلاژهای فرح آباد ساری ، مروارید نکا ، سواحل منطقه حفاظت شده میانکاله از جمله مناطقی هستند که طرح تسهیل و ایمنی سفرهای دریایی ویژه نوروز 1402  از 25 اسفند ماه به مدت 20 روز ، در آن ها به اجرا در خواهد آمد.

وی با اشاره به اینکه در نوروز سال جاری 38 هزار مسافر در قالب 6 هزار نوبت سفر دریایی از قایق های تفریحی در پلاژهای تحت پوشش استفاده کرده اند گفت ، بندر امیرآباد نیز همچون سنوات گذشته با تشکیل کارگروه ساماندهی سفرهای دریایی ، تمهیدات لازم جهت اجرای مطلوب این طرح در نوروز 1402 را تدارک دیده است.

مدیرکل بندرامیرآباد در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش همکاران و دست اندرکاران اجرای طرح ایمنی سفرهای دریایی ، ضمن میزبانی شایسته از مسافران ، عید نوروز بدون حادثه ای را شاهد باشیم.

۹ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۳
کد خبر : ۶۱,۸۹۸