سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
محمدتقی انزان‌پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، روز درختکاری ، هفته منابع طبیعی ، غرس نهال
به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری ،تعدادی اصله نهال در محوطه باشگاه ملوانان این بندر غرس شد.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ مدیرکل بندرامیرآباد به همراه امام جمعه شهرستان نکا ، معاون اداره‌کل منابع طبیعی استان ، رییس اداره منابع طبیعی شهرستان بهشهر و جمعی از اعضای شورای اداری بندر با حضور در محوطه باشگاه ملوانان منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد تعدادی اصله نهال غرس کردند.

محمدتقی انزان پور در حاشیه این مراسم طی سخنان کوتاهی ، درخت را موهبتی از جانب خداوند متعال برای آسایش و آرامش بشر دانست و با توجه به همجواری بندرامیرآباد با منطقه حفاظت شده میانکاله ، بر استمرار درختکاری همچون گذشته تأکید و ابراز امیدواری کرد به همراه رشد صنعتی و اقتصادی منطقه ، با ایجاد فضای سبزی گسترده ، میراثی ماندگار را برای آیندگان به یادگار بگذاریم.

 وی با بیان اینکه دیدن مناظر زیبای درختان در طبیعت ، دل و جان انسان ها را صیقل داده و آرامش خاصی را بر قلب ها حاکم می کند ، اظهار داشت روز "درخت کاری" در واقع یادآور زحمات انسان های پاک سرشتی می باشد که با صیقل وجودی خویش در حفظ طبیعتی زیبا می کوشند.

گفتنی است در پایان این مراسم از مدیر کل ، معاون برنامه ریزی ، رئیس امور اداری و تعدادی از نیروهای زحمتکش فضای سبز اداره کل بندرامیرآباد از سوی مدیر کل منابع طبیعی استان مازندران تقدیر شد.

روز درختکاری

روز درختکاری

۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ۱۵:۰۶
کد خبر : ۶۱,۹۹۸