سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
 
مسافران نوروزی ، بندر امیرآباد ، طرح تسهیل سفرهای دریایی ، همیاران ناجی
جلسه هماهنگی و توجیهی با همیاران ناجی و مسئولین تعاونی‌های قایقرانی با هدف توجیه و تبیین نکات ایمنی ویژه طرح سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۲ در بندر امیرآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی؛ جلسه ای صبح امروز (۱۶ اسفند۱۴۰۱) با هدف تبیین و توجیه طرح سفرهای دریایی نوروز پیش رو با همیاران ناجی و‌مسئولین تعاونی‌های قایقرانی توسط معاونت امور دریایی بندرامیرآباد در محل این بندر تشكیل شد.

در این جلسه رییس اداره ایمنی و حفاظت دریایی بندرامیرآباد ، هدف اصلی از اجرای طرح سفرهای دریایی را صیانت از جان مسافران دریایی عنوان و بر استفاده از جلیقه های نجات استاندارد و بکارگیری قایق ها متناسب با ظرفیت آن ها تأکید کرد.
محمد خسروی در ادامه به تفکیک فضای فعالیت قایق های تفریحی با جت اسکی ها اشاره و بر دارابودن گواهینامه های معتبر به عنوان یکی از الزامات مهم فعالیتشان در آبهای تحت حاکمیت بندرامیرآباد تصریح کرد.
وی در پایان نکاتی را پیرامون طرح سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۲ و استفاده از تجارب سال گذشته اجرای این طرح در مناطق تحت پوشش بندرامیرآباد بیان و بر ممنوع بودن استفاده مسافران از قایق های تفریحی و جت اسکی ها در شرایط بد جوی تأکید کرد.

همیار ناجی

۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ۲۲:۰۱
کد خبر : ۶۲,۰۲۷