سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
 
در آستانه فرا رسیدن روز بزرگداشت شهدا انجام شد:
محمدتقی انزان‌پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، کارکنان ایثارگر ، روز بزرگداشت شهدا
مدیرکل بنادرودریانوردی امیراباد در آستانه فرا رسیدن 22 اسفند روز "بزرگداشت شهدا" در دیداری صمیمانه با کارکنان جانباز و ایثارگر این بندر ، پای درد دل آن ها نشست و با آن ها گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ محمدتقی انزان پور ظهر امروز (20 اسفند1401)  در آستانه فرا رسیدن روز بزرگداشت شهدا با جانبازان و فرزندان شاهد اداره کل بندرامیرآباد دیدار و با اهدای لوح سپاس از زحمات و رشادت های آن ها در زنده نگه داشتن آرمان های شهدا ، قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه ، دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان موجب مسرّت و خشنودی است و در این جلسات می بایست ، مستمع سخنان و دردِ دل های این عزیزان بود ، طی سخنان کوتاهی عزت ، استقلال ، سعادت و سیادت  امروز ایران اسلامی را مدیون جهاد فداکارانه شهیدان گرانقدر برشمرد و بر نقش بی بدیل خانواده های معزز شهدا در حفظ ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد.

مدیرکل بندرامیرآباد با اشاره به اینکه ثمره ایثار و پایمردی مردان و زنان ولایی در هشت سال دفاع مقدس ، امنیت و اقتدار ایران اسلامی در سراسر گیتی می باشد ، ابراز امیدواری کرد مجموعه بندرامیرآباد با همکاری متقابل کارکنان ایثارگر خود ، به اسوه نظام جمهوری اسلامی ایران و الگوی خدمت رسانی در جامعه تبدیل شود.

در این دیدار کارکنان ایثارگر در یک فضای صمیمی به بیان مشکلات و دغدغه هایشان پرداختند.

ایثارگر

ایثارگر

۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ۱۶:۰۸
کد خبر : ۶۲,۰۵۶