چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
محمدتقی انزان‌پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، فرا رسیدن سال نو
مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد با صدور پیامی آغاز سال 1402 هجری شمسی و فرا رسیدن عید نوروز را به هموطنان به ویژه کارکنان این اداره کل تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ متن پیام محمدتقی انزان پور به این شرح است:

هزاران نقش و نگار در طبیعت بهار ، مجال رؤیت و معرفت معاد را در موسمش مهیا می کنند تا در هنگامۀ تجلی ، مواهب الهی را به نظاره بنشینیم.

نوروز فرح بخش ، نوای امید را از بام تا شام بر رواق دل ها طنین انداز می کند و تقارن دل انگیز آن با ماه مبارک رمضان ، حلاوتش را افزونتر خواهد کرد.

اکنون که در لحظه های پایانی سال 1401 قرار داریم ، باید یادی کرد از تلاش و زحمات مجموعه مدیران و کارکنان اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد که با همّت و حمّیت والای خود ، موفقیت های کم نظیری را همچون ثبت میزان بالای تخلیه و بارگیری و ترانزیت کالا و ایجاد مسیر صادرات کانتینری میوه و مرکبات به کشورهای حوزه CIS  کسب کردند ، که به نوبه خود از یکایک آن ها قدردانی می نمایم.

اینجانب در پایان ،  آغاز سال نو و طلوع پر طمطراق فصل بهار را خدمت هموطنان عزیز به ویژه همکاران فرهیخته و گرانقدرم در اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان سالی سرشار از برکت ، معنویت ، سلامت و بهروزی را از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم .

۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۴۷
کد خبر : ۶۲,۱۱۶