چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
محمدتقی انزان‌پور ، اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، محمدرضا سرمستی ، یگان حفاظت ، مسعود قنبری ، حمید بیرانوند
طی حکمی از سوی فرماندهی یگان حفاظت سازمان بنادرودریانوردی ، حافظ یکم محمدرضا سرمستی به عنوان سرپرست یگان حفاظت اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ سرهنگ حمید بیرانوند در حکمی حافظ یکم محمدرضا سرمستی را به سرپرستی یگان حفاظت اداره کل اداره کل بندرامیرآباد منصوب کرد.

در مراسمی که به همین منظور صبح امروز (11 اردیبهشت 1402) در محل این بندر برگزار شد ، سرهنگ حمید بیرانوند در سخنانی بر ایجاد مهارت تخصصی و عمومی یگان و صیانت و سلامت ایمنی کارکنان اشاره و بر پرورش افراد دارای انگیزه و توان مدیریتی و بهره گیری از توان تمامی کارکنان تأکید کرد.

مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد نیز در این مراسم ضمن ابراز رضایت از عملکرد یگان حفاظت در زمان تصدی محافظ مسعود قنبری گرجی و استفاده از تجربه مدیریتی وی در جایگاه دیگر ، بر نظم و انضباط ، پایبندی به قانون و هماهنگی یگان حفاظت و حراست تأکید و افزایش تعداد نیروها ، ارتقاء دوربین های حفاظتی و مانیتورینگ را جهت توسعه امنیت این بندر خواستار شد.

در پایان ، حکم انتصاب سرپرست جدید یگان حفاظت اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد به  حافظ یکم محمدرضا سرمستی اهدا و از زحمات محافظ مسعود قنبری گرجی در زمان تصدی قدردانی شد.

گفتنی است پیش از این محافظ مسعود قنبری گرجی قریب به 6 سال فرماندهی یگان حفاظت بندرامیرآباد را به عهده داشت.

در حکم انتصاب محمدرضا سرمستی آمده است:

«نظر به تجارب ارزشمند و موفقی که در امور ستادی و اجرایی دارید به موجب این حکم شما را به سرپرست فرماندهی یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد منصوب می نمایم.

از خداوند متعال توفیق روزافزون در پیشبرد اهداف سازمانی مطابق با شرح وظایف و مقررات و قوانین جاری با هدف پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برایتان مسئلت می نمایم.»

سرمستی

سرمستی

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۵:۲۳
کد خبر : ۶۲,۶۴۸