چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
محمدتقی انزان‌پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد ، چهاردهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی
چهاردهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی (ICOPMAS2022) با هدف ارتقای دانش مهندسی دریا و سازه‌های دریایی و همچنین صدور خدمات فنی و مهندسی به مدت 2 روز در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ چهاردهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی با هدف تبادل نظر و انتقال تجربیات متخصصین دریایی داخل و خارج کشور در حوزه مهندسی سواحل، بنادر و سازه های دریایی، انتشار آخرین دستاوردهای علمی، فنی و اجرایی این حوزه ، ایجاد بستری مناسب و زمینه‌سازی به منظور همکاری متقاضیان ارائه خدمات در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی در روزهای ۱۹ و ۲۰ اردیبشهت ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیما در تهران برگزار می شود .

بر اساس این گزارش ، محورهای اصلی این کنفرانس که در زمره معتبرترین کنفرانس های دریایی در سطح منطقه و جهان است ، "هیدرودینامیک و رسوب" ، "مدیریت سواحل و بنادر" ،"مهندسی بندر و سازه های ساحلی" ،"مهندسی فراساحلی و خطوط لوله"، "محیط زیست دریایی و ایمنی " می باشد.

گفتنی است محمدتقی انزان پور مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد در صدر هیأتی 8 نفره از کارشناسان فنی و مهندسی ، حقوقی و دریایی این بندر در این همایش حضور پیدا خواهد کرد و آقای مجید روحی پور اسرمی از کارشناسان برق و تأسیسات بندرامیرآباد نیز به ارائه مقاله با موضوع "تبدیل بنادر به قطب انرژی با استفاده از سیستم تغذیه جایگزین الکتریکی کشتی ها و منابع تجدیدپذیر مبتنی بر ریزشبکه های هوشمند انرژی(مورد مطالعاتی: بندرامیرآباد)" می پردازد.

ارائه مقالات ، سخنرانی های کلیدی توسط اساتیدی از کشورهای ژاپن ، کانادا ، هند و ایران و برپایی 4 کارگاه تخصصی از برنامه های این همایش می باشد.

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۳:۴۳
کد خبر : ۶۲,۶۸۱